ساخت انواع بالابر هیدرولیکی ، کششی و خطوط تولید


درباره گروه تولیدی ویسالیفت


این مجموعه فعالیت خود را در سال ۱۳۸۳ با نام تجاری ویسالیفت و در زمینه معرفی و اشاعه سیستمهای نوین مکاترونیک آغاز کرد که ماحصل این شروع ، دستیابی به بسیاری از اولین های این صنعت در استان هرمزگان بود. پس از آن  با پیوستن مهندس حمید بهمنی به عنوان وینگ اصلی مجموعه در جهت اجراهای دور از مرکز و استقبال بی سابقه مصرف کنندگان محصولات ویسالیفت ، تمرکز ما از شهر بندرعباس به سمت نقاط دورتر استان معطوف گردید و امروز مفتخر به ارائه انواع خدمات صنعتی در زمینه تولید انواع بالابر هیدرولیک و همچنین طراحی و ساخت خطوط تولید با کد آیسیک ۴۵۳۲۱۷میباشم.

پس از جمع آوری طیف گسترده ی نظرات  مصرف کنندگان، نیازهای واقعی و مهم آنها اهم تولید محصول با کیفیت ، قیمت رقابتی  و سرعت در ارائه خدمات پس از فروش و در دسترس بودن به صورت شبانه روزی  شناخته شد و  با آمیختن علم روز (ارتباط آنلاین بامشتری) و ایجاد راهای معمول جهت تسهیل در ارتباط با مشتریان فاقد ابزار های آنلاین  خود را به آسانی در دسترس مصرف کنندگان گرامی قرار داد که این مهم باعث استقبال شما عزیزان گردید.

لمس تفاوت ، یکی از احساسات دلنشینیست که خریداران محصولات ما تجربه خواهند کرد زیرا با توجه به دانش بنیان بودن مجموعه هیچ نیازی از سمت مشتری بی راه حل باقی نخواهد ماند و مشتریان ما به این باور رسیده اند که در ویسالیفت هیچ درب بسته ای وجود نخواهد داشت ، هیچ معمایی بی جواب نخواهد ماند و برای هر مشکلی راه حلی خواهیم ساخت.

پس از اولین جلسه مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه ، دریچه ای نو جهت تسهیل در امور روزمره به روی شما باز خواهد شد.

ما انجام کارها را برای شما تسهیل میکنیم و این یعنی پایین آوردن استهلاک روحی و فیزیکی شما که قیمتی برابر با سلامتی تان خواهد داشت.